Google Seo Nedir ?

Google Seo Nedir ?

Artık günümüzde web sitesi olan bireysel veya kurumsal olsun hiç fark etmez, herkesin arama motoru sonuçlarında kısa süre içerisinde üst sıralarda çıkmak istemektedir.

Bunun için de hiç şüphe yok ki son zamanlarda herkesin sıklıkla duyduğu SEO, yani Arama Motoru Optimizasyonu (Search Engine Optimization) çalışmaları yapmaktadır.

Çok uzaklara gitmeye gerek yok, henüz çok yakın zamanlara kadar pek çok arama motorları, sitelere ait anahtar kelimelere dayalı sonuçlar üretmektelerdi ve bu nedenle anahtar kelimenin web siteler için önem derecesi üst sıralardaydı.

Read More »

Web Tasarımın 7 Önemli Püf Noktası

Web Tasarımın 7 Önemli Püf Noktası

Marka Bilincinin Oluşturulması: Web sayfa tasarımı, işletmeyi dijital dünyaya hazırladığı gibi tüketici veya müşterilerle de ilk buluşturacak noktalardandır. Dolayısıyla böylesine geniş ve kalabalık bir kitleye hitap ediliyorsa, marka bilincinin oluşturulması gerekmektedir. Tüm bu işlemler şirket içi karlılık olarak geri döneceği gibi, markayı da geleceğe taşıyacak bir faktör olarak karşımıza çıkacaktır.

Read More »

Template website nedir?

Template website nedir?

Template(Hazır) web sitesi bir kez oluşturulup birden çok kullanıcıya satılan içerik ve temaları hazır olan sistemlerdir. Örnek vericek olursak reyonlardan aldığımız giyim ürünleri Template(Hazır) web sitesi olarak, terziye diktirdiğimiz giyim ürünleri de özel web sitesi olarak nitelendirebiliriz.

Read More »