Gerçek ve Aktif İnstagram Takipçi Satın Al

Gerçek ve aktif kullanıcılar

Anında etkileşim

1000 Takipci

350₺Tek Sefer Önceki Fiyat500
Satın Al

EN ÇOK SATILAN

10.000 Takipci

2000 ₺Tek Sefer Önceki Fiyat2500₺
Satın Al

5000 Takipci

1250₺Tek Sefer Önceki Fiyat1750 ₺
Satın Al

7/24 Anlık Gönderim

Anında İşlem Garantisi

Gerçek ve Aktif Takipçiler

Şifre Talep Edilmez

Şifre Talep Edilmez

Şifre Talep Edilmez

Şifre Talep Edilmez

TR-DG Lokasyon

100% Güvenilir Hizmet


Telafi Garantili Hediye1Adet Banner
Satın Al

1000Takipci HediyeÜcretsiz
Satın Al

Telafi Garantisi HediyeAnasyfaya Düşürme
Satın Al

All Our plans include

Gerçek
Türk Takipci
Lokasyon
Belirleme
1 Günde
Teslim

Size Özel Bilgi Arşivi

Instagram’da Etkileşim Nasıl Elde Edilir?

Mobil cihazlar üzerinde kullanılan ve dünya genelinde üyesi en çok uygulamaların başında gelen Instagram, görüntü paylaşımı esasına dayanan bir sosyal medya platformudur. Her gün milyonlarca içeriğin yüklenip paylaşıldığı Instagram’a Türkiye’den de yoğun ilgi gösteriliyor. Her yaştan kullanıcının, kadın ya da erkek fark etmeksizin tercih ettiği ve akıllı telefonlarına yüklediği Instagram çeşitli amaçlara hizmet edebilir. Kişisel çevresine özel hayatına dair paylaşımda bulunan kişiler olduğu gibi mecrayı daha ticari perspektifte ele alıp marka bilinirliğini artırmayı hedefleyen, hatta burası üzerinden satış gerçekleştiren kişi ve kuruluşlar da bulunuyor. Bundan dolayı Instagram üzerinde etkileşim kurmak ve instagram takipçi grubundan beğeni almak ciddi bir önem arz ediyor.

Kaliteli İçerik Her Zaman Değerli

Kaliteli içerik, bütün sosyal medya platformlarında olduğu gibi Instagram’da da önemini her zaman koruyor. Bu nedenle temanız kapsamında kaliteli görüntüler elde etmeniz için emek vermeniz gerekiyor. Ancak ne kadar iyi içerikler paylaşıyor olsanız da bazen dilediğiniz etkileşim seviyesine ulaşmakta sıkıntı çekebilirsiniz. Bu gibi durumlarda takipçi sayınızı artırmak isteyebilirsiniz. Bunun için de en etkili yöntemlerden biri takipçi satın almaktır. Takipçi sayınız ne kadar çok olursa, iyi paylaşımlarınızın hak ettiği değeri görme olasılığı o derece yükselir. Dijital ajanslar, verdikleri pek çok hizmetin yanı sıra instagram takipçi satın al özelliğini de müşterilerine sunarak onların takipçi sayılarını artırmalarına yardımcı olurlar. Yapılan araştırmalar gösteriyor ki takipçi sayısının yanında beğen, ve yorum sayıları da fazla olan hesaplar kullanıcılar üzerinde daha çok etki yaratıyor.

Sitelerin Güvenilirliği

İnternette instagram takipçi satın al diye arama yapıldığında bu alanda hizmet verdiğini söyleyen her firmaya güvenilmemelidir. Bazı firmalar instagram gerçek takipçi satın al reklamları yaparak müşterileri kendilerine çekmekte ancak satın alma işlemi sırasında müşterilerin hem paralarını almakta hem de İnstagram hesaplarını ele geçirmektedir. Bu gibi olumsuz durumlar ile karşılaşmamak için ise takipçi alınacak olan site ile İnstagram hesabınızın kullanıcı adı ve şifresini kesinlikle paylaşmamanız gerekiyor. Aksi takdirde hesabınız çalınıyor ve bir daha da geri alamıyorsunuz. Çünkü hesabı çalan kişi şifrenizi bilerek siteye güvenli bir şekilde giriş yapıyor. Bu nedenle bu işi yapan siteler arasından sizden şifrenizi ve kullanıcı adınızı istemeyen siteyi bulmak zorundasınız. Bunun için de site yönetimi ile iletişime geçebileceğiniz gibi internette arama yaparak site ile daha önce çalışmış olan müşterilerin görüşlerine bakarak da fikir edinebilirsiniz.

İnstagram Gerçek Takipçi Nasıl Alınır?

Sosyal medya geleneksel medyayı çoktan geride bırakarak günümüzün en önemli iletişim kanallarında bir tanesi haline geldi bile. Dahası sosyal medya iletişimin de ötesine geçerek başka amaçlara da hizmet eden önemli ve sürekli yenilenerek gelişen bir kanal haline geldi bile. Dünya ortalaması göz önünde bulundurulduğunda, Türkiye gibi dinamik ve genç bir nüfusa sahip bir ülke için sosyal medya kullanım oranları da hayli yüksek. Tüm bu nedenlerle sosyal medyayı sadece kullanmak değil ama onu etkili bir şekilde kullanmak ve başarılı bir şekilde yönetmek için sosyal medya kullanımıyla ilgili bazı ipuçlarına sahip olmak gerekiyor.

Instagram Takipçileri İkiye Ayrılır

Instagram etkileşimini artırabilmenin birincil yolu, takipçi elde etmekte gizlidir. Ancak bu bağlamda bir noktaya dikkat etmek gerekir. Instagram’da gerçek kişilerden oluşan kullanıcılar olduğu gibi tamamen ticari amaçlarla açılan sahte hesaplar da vardır. Takipçi sayınızı artırmak istiyorsanız bunun için takipçi satın alabilirsiniz. Ancak sahte hesaplarla niteliksiz bir nicel artışa sebebiyet vermemek için instagram gerçek takipçi satın al tercihini yapabileceğiniz oluşumlardan alışveriş yapmalısınız. Böylece gönderilerinizi beğenmeyen, içeriklerinizin altına yorum yazmayan kullanıcılar için para vermemiş olursunuz.

İnstagram Takipçisi Almak Güvenilir Midir?

En çok kullanılan sosyal ağ platformlarından biri olan İnstagram’da takipçi sayısının fazlalığı da önem arz etmektedir. Sanal ortamda satışlarınızın çok olması ya da popüler bir konumda olabilmeniz için instagram takipçi sayınızın da fazla gözükmesi gerekiyor. İnsanlar reklam yaparak takipçi kazanmaya çalışmak ya da istediği sayıdaki takipçiye hızlı bir şekilde ulaşmak için bu alanda hizmet veren ve takipçi satan firmalara ya da kişilere yönelmek zorundadırlar. Bu aşamada da takipçi alınacak olan sitenin güvenilirliğinin bilinmesi gerekmektedir.

Dikkat Edilmesi Gereken Diğer Hususlar

Takipçi satın alır iken dikkat etmeniz gereken konulardan biri de sitenin size geri dönüş sürecidir. Eğer sorduğunuz sorulara ya da maillere kısa süre içerisinde cevap alamıyorsanız bu sitenin siz takipçiler ile ilgili herhangi bir sıkıntı yaşadığınız sorununuz ile hemen ilgilenmeyeceklerini göstermektedir. Bir diğer konu ise sitenin uzantılarıdır. Bazı siteler.com, .net, .org gibi uzantılara sahip iken bazı siteler ise bedava açılabilen site uzantılarına sahiptir. Sitenin domainleri bu gibi piyasada herkesin kullanabildiği uzantılara sahip ise bu da sitenin hazır bir taslak ile hazırlandığı ve geçici bir site olduğunu göstermektedir. Bu da kısa süre sonra site ile irtibat kuramama tehlikesi bulunduğunu göstermektedir.

Takipçiler Neden Önemli

Instagram’da ve sadece Türkiye’de değil tüm dünyada aktif bir şekilde kullanılan sosyal medya ağlarında takipçi sayısının fazla olmasının hesap sahibinin lehine olabilecek bazı sonuçları var. Bu sonuçlar, sizin sosyal medya hesabınızı ne amaçla ve nasıl kullandığınızla da yakından ilgili. Eğer sosyal medya hesabınızı para kazanmak amacıyla kullanıyorsanız, yani sosyal medya hesabınızı kullanarak reklam alıyor ya da hesabınız üzerinden alışveriş imkânı sağlayacak paylaşımlarda bulunuyorsanız, takipçi sayınız oldukça önemli. Çünkü takipçi ve tabi ki doğal olarak ziyaretçi sayısı arttıkça alışveriş ve reklam olasılıkları da artacak yani para kazanma oranınız da artacaktır. Eğer İnstagram’ı (ve tüm sosyal medyayı iletişim) ve tanınmışlık için kullanıyorsanız İnstagram takipçi sayınız bunu belirleyen önemli bir etken olacaktır.

Dünyanın Neresinde Olursanız, Olun.. Daima Bilinir Olun!

clientlogo12-grayclientlogo18-grayclientlogo13-grayclientlogo14-grayclientlogo19-grayclientlogo11-grayclientlogo16-grayclientlogo20-gray