2000 yılında bilişim alanındaki hizmetler ile müşterilerine merhaba diyen DÜLGER Bilgisayar , geçen yıllar içerisinde kazandığı tecrübe ve bilgi birikimini müşterilerine yansıtmaya devam etmektedir. Gelişen ve değişen teknolojiye en hızlı şekilde ayak uyduran DÜLGER Bilgisayar, bu teknolojik değişiklikleri müşterilerine de yansıtmaktadır. Güvenliği ön planda tutan DÜLGER Bilgisayar sitenizin ve sunucunuzun güvenlik sorunlarını da tamamen üstlenmektedir. Alacağınız web tasarım hizmeti ve web hosting hizmetlerine sunduğu güvence ile adından sıkça söz ettiren DÜLGER Bilgisayar, bu alanda yakaladığı başarı ve yeteneği en iyi şekilde uygulamaya dönüştürmektedir. Şöyle bir firma düşünün dedi bir müşterimiz? Bir firmasınız internet kullanmayı bilmiyorsunuz, fakat biliyorsunuz internette çok önemli gelir elde edilmekte ve resmiyette çok önemli yer almakta. Ve DÜLGER Bilgisayar ile tanışıyorsunuz tüm sorunlarınıza çözüm, hatalarına doğru oluyor. Tüm sorularına tereddütte kalmadan cevap verip ve sürekli arkasında duruyoruz. Şimdi bizimle iletişime geçerek tüm hizmetlerimiz veya aklınızdaki takılan herşeye çözüm üretebiliriz. Birincil önceliği müşteri memnuniyeti olan DÜLGER Bilgisayar müşterilerinin karşısına çıkan tüm sorunları kendi üzerine almakta ve müşterilerine herhangi bir sorunu yansıtmamaktadır. Aldığınız kesintisiz ve kaliteli hizmet ile müşterilerinize 7 gün 24 saat ulaşmanıza ve internetteki yerinizi sağlamlaştırmanıza da yardımcı olmaktadır.

DÜLGER Tasarım olarak her yıl genişleyen ekibimizle (tasarımcı, yazılımcı, seo uzmanı, analist ve metin yazarı) sektörde profesyonel çözümler sunmak misyonumuzdur. Yenilikleri takip eden ve sunan çalışmaları sizlere sunmayı hedeflediğimiz mükemmel görselliğin yanı sıra, firmalara özel tasarımlar, kurumsal, e- ticaret, sektöre özel yazılımlar (CRM, B2B, İK, Muhasebe. Vb.), Kurumsal Kimlik, SEO, Google Adwords, Sosyal Medya, Domain-Hosting, Profesyonel Fotoğraf Çekimleri, Marka Patent hizmetleri ile hizmetleriyle sizler için dikkat çekici ve güvenilir bir iş ortağı olarak yürütmek en büyük misyonumuzdur. Sizlere daha iyi hizmet ve destek sağlamak için ekibimiz her zaman yanınızda olacaktır. Tasarım, yazılım, danışmanlık çözümleri üretme ve doğru sonuca ulaşma çabasındayız. Sizleri tecrübeli bir ajansla çalışmaya davet ediyoruz...

Dülger nedir? Dülger ne demektir? Anlamı Dülger, yapıların kaba ahşap işlerini yapan kimsedir. Bu zanaata dülgerlik denilmektedir.
Cevize ruhunu aksettiren, gürgene ölümsüzlük kazandıran, abanozu sanat ruhuyla dirilten üstün bir dülger...
Ağacın değil ama WEB Tasarımın Ustasıyız

1000+ Domain Kaydı

5000+ WebSitesine Host Hizmeti

750+ Bizi Tercih Eden Müşteri

NELER YAPIYORUZ ?

site-img33

 

Misyon ve Vizyonumuz

DÜLGER Tasarım olarak biz, firmanızın kurumsal kimliğine uygun, etkileşimli, hızlı ve modern tasarımları ile sizlere ihtiyaçlarınız doğrultusunda çözümler üreten bir firmayız. Tasarım ve uygulamanın tüm adımlarında sizinle birlikte etkileşimli olarak vede güncel ihtiyaç planlamanızı yaparak adım adım ilerletmek çalışma tarzımızdır.

Konusunda uzman ve deneyimli yazılım ekibimizle ister kendi ağınızda çalışan isterseniz bizim ağlarımızda çalışan çözümler üretiriz.

Yazılım ekibimizle görüşüp firmanızın ihtiyaçları doğrultusunda e-ticaret, otomasyon sistemleri, müşteri ilişkileri, stok entegrasyon sistemleri gibi firmanıza faydalı projeler için destek isteyebilirsiniz..

GOOGLE (SEO) DOSTU

Kullandığımız alt yapı arama motorlarınn talep ettiği tüm düzenlemelere müsaittir

SINIRSIZ GELİŞTİRME

Ekstra olarak istediğiniz kadar düzenleme yapabiliriz. Not:Ekstalar ödeme gerektirir.

YÖNETİM PANELİ

Sınırsız sayfa, hizmet veya ürün sunumu yapabileceğiniz ve istediğiniz zaman güncelleyebileceğiniz kolay yönetim panelimiz mevcuttur.

RESPONSİVE WEB TASARIM (MOBİL İÇİN)

Tasarımlarımız sizin isteğiniz üzere mobil uyumlu hale getirilir.

TREND TASARIMLAR

Son teknoloji kodlama yapılarına uygun ferah ve okunabilir modern tasarımlar

KULLANILABİLİRLİK

Web sitenizin kolayca gezilebilir ve algılanabilir olması bizim için öncelik

Neden Biz?

Reliability, Speed and Security
Lorem ipsum many web sites still in infancy versions have evolved over the years.
Responsive Design
Lorem ipsum many web sites still in infancy versions have evolved over the years.
Easy Knowledge Base
Lorem ipsum many web sites still in infancy versions have evolved over the years.
Free Web Tools & Applications
Lorem ipsum many web sites still in infancy versions have evolved over the years.
24/7 Award Winning Support
Lorem ipsum many web sites still in infancy versions have evolved over the years.
Free Updates Lifetime
Lorem ipsum many web sites still in infancy versions have evolved over the years.