2000 yılında bilişim alanındaki hizmetler ile müşterilerine merhaba diyen DÜLGER Bilgisayar , geçen yıllar içerisinde kazandığı tecrübe ve bilgi birikimini müşterilerine yansıtmaya devam etmektedir.

Gelişen ve değişen teknolojiye en hızlı şekilde ayak uyduran DÜLGER Bilgisayar, bu teknolojik değişiklikleri müşterilerine de yansıtmaktadır. Güvenliği ön planda tutan DÜLGER Bilgisayar sitenizin ve sunucunuzun güvenlik sorunlarını da tamamen üstlenmektedir. Alacağınız web tasarım hizmeti ve web hosting hizmetlerine sunduğu güvence ile adından sıkça söz ettiren DÜLGER Bilgisayar, bu alanda yakaladığı başarı ve yeteneği en iyi şekilde uygulamaya dönüştürmektedir.

Şöyle bir firma düşünün dedi bir müşterimiz? Bir firmasınız internet kullanmayı bilmiyorsunuz, fakat biliyorsunuz internette çok önemli gelir elde edilmekte ve resmiyette çok önemli yer almakta. Ve DÜLGER Bilgisayar ile tanışıyorsunuz tüm sorunlarınıza çözüm, hatalarına doğru oluyor. Tüm sorularına tereddütte kalmadan cevap verip ve sürekli arkasında duruyoruz. Şimdi bizimle iletişime geçerek tüm hizmetlerimiz veya aklınızdaki takılan herşeye çözüm üretebiliriz. Birincil önceliği müşteri memnuniyeti olan DÜLGER Bilgisayar müşterilerinin karşısına çıkan tüm sorunları kendi üzerine almakta ve müşterilerine herhangi bir sorunu yansıtmamaktadır. Aldığınız kesintisiz ve kaliteli hizmet ile müşterilerinize 7 gün 24 saat ulaşmanıza ve internetteki yerinizi sağlamlaştırmanıza da yardımcı olmaktadır.

Website Tasarımı
95%

Google Seo
80%

Kurumsal Kimlik
92%

Logo Tasarımı
84%

Hosting Hizmetleri
94%

Sosyal Medya Danışmanlığı
84%

Grafik Tasarım
84%

Web Site Güncellemeleri
84%

Hızlı-Güvenli-Sorunsuz Hosting Hizmetleri

Hosting Paketlerini İnceleyin


Read More
Kolay ve ANLAŞILABİLİR web Siteleri

WEB Sitesi Paketleri


Read More
Daha Güvenli Sosyal Medya

Sosyal Medya Paketleri


Read More

clientlogo12-grayclientlogo18-grayclientlogo13-grayclientlogo14-grayclientlogo19-grayclientlogo11-grayclientlogo16-grayclientlogo20-gray